Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me qera 1+1 tek QSUT, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   780 views Property ID: 214

Vendndodhja: Tirana

Rent: 390 € I negociueshm


Jepet me qera apartament 1+1 tek QSUT

📐 Siperfaqe e Shtepise 65m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja prane QSUT ,tek RESIDENCA Atrium (pallat i ri)

💶 Cmimi : 390 €

Jepet apartament 1+1 me QERA tek QSUT !! OKAZION .Jepet me qira apartament 1+1 ,Super I Investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe siperfaqe neto 65 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i cili eshte me ballkon,ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale . Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme. Ka kondicionere inverter , dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik dhe termik. . Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696566644 Elton Gjoka.

Detaje shtese

Property ID
214
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
65
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
12
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po