Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Mundesi e mire Investimi,Ndertese 2 kateshe me Qera, prane Tegut, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   375 views Property ID: 200

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 5 000 € I negociueshm


Ndertese 2 kateshe me Qera. Mundesi e mire per investim. Kati i pare ka funksionuar si restorant dhe jepet bashke me paisjet. Kati i 2 eshte bosh. 1400m2 toke ne total. Perpara ka hapesire per parkim.

Detaje shtese

Property ID
200
Lloji i ndërtesës
Apartament
Ndertes me kate
2
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Jo
Ashensor
Po