Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartament kati dyte me ashensor me super pamje nga kodra diellit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   378 views Property ID: 273

Vendndodhja: Tirana

Rent: 450 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament kati dyte me ashensor me super pamje nga kodra diellit ne nje nga zonat me te qeta ne Tirane qe ofron te gjitha facelitetet dhe komoditetet e nevojshme !!!

📐Sipërfaqja e shtepise 100 m²

📍Vendndodhja Rruga Zallit

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkone

💶 çmimi 450 €

Per info kontakto nr cel : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
273
Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po