Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera 2+1+2 ne Astir, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   395 views Property ID: 334

Vendndodhja: Tirana

Rent: 300 € I negociueshm


Astir ,prane bar Artistit,apartament me qira 2+1+2+ ballkon, jepet bosh vetem me kundrabufe. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 dhe disponon keto ambjente: ambjenti i ndenjes dhe kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral ne cdo ambjent. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe te ofron fasilitet ne linjat urbane dhe nderurbane.Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
334
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
95
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
2
Viti i Ndërtimit
2010
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po