Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartamente 2+1 ne Shitje tek Residenca AMMA, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   467 views Property ID: 247

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 127 000 € I negociueshm


Shiten Apartamente me tipologji 2+1 tek Residenca AMMA. Kompleksi eshte ne fazen e fundit te ndertimit dhe brenda 12 muajve mbarojne. Cmim fantastik per zonen qe po mer zhvillim cdo dite.

📐 Siperfaqe e Shtepise 93m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Residenca AMMA

💶 Cmimi : 127,000 €

Detaje shtese

Property ID
247
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
93
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
3
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2024