Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera 2+1+2 ne farke, tirane Per Qera

2 muaj më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   142 views Property ID: 381

Vendndodhja: Tirana

Rent: 800 € I negociueshm


Jepet me qera apartament 2+1+2 ,i mobiluar ne menyre bashkekohore ..Apartamenti organizohet nga salloni dhe kendi i gatimit ,nje dhome gjumi matrimoniale , nje dhome femijesh dhe dy tualete. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme,e shtruar me parket, ngrohje-ftohje me sistem chiller,dritaret dhe vetrata dopio xham cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar me shume stil me materiale teper cilesore ,elektroshtëpiaket të markave të fundit.Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacion kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
381
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
134
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
4
Kati
1
Viti i Ndërtimit
2022
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Video: