Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥Okazion, 🏢 Shitet Apartament 2+1 tek rruga Elbasanit !!!, Tirane, Albania, Tirane Per Shitje

2 muaj më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   347 views Property ID: 323

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 500 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet Apartament 2+1 Sip: Neto 📐112.9 m² 📍Vendodhja tek Rruga Elbasanit Rezlidenca Xheluks , TIRANE

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 1500€ / m²

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 112.9 m2 2 dhoma gjumi, 1 sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso. 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Afrim Bajraktari 📞 +355 696733311 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
323
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
112.9
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Kati
7
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2023