Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet apartament 1+1 te pazari i ri, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   549 views Property ID: 466

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 92 000 € I negociueshm


🏢 Shitet apartament 1+1 kati 4

Sip: 📐53 m² neto

📍Vendodhja pazari i ri

🛏 1dhome gjumi 🍽 🛋 1 sallon

🛁 1 WC 🌅 1 ballkon

💶 çmimi 92000€

*Apartamenti ka siperfaqe neto 53 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh , organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit , 1 dhome gjumi, dhe 1 tualet,i restauruar totalisht me punime super cilesore.

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto:📞 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
466
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
53
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo