Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Bardhyl, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   663 views Property ID: 167

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


𝗝𝗲𝗽𝗲𝘁 𝗺𝗲 𝗾𝗲𝗿𝗮,𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝟭+𝟭
💶 𝗖𝗺𝗶𝗺𝗶 𝟰𝟬𝟬 𝗘𝘂𝗿
📐 Sipërfaqe 68 m2
🔘 Organizimi ⤵️
🛏️ 1 dhome gjumi
🛁 1 wc
🌅 1 ballkon

 

Jepet me qera,apartament 1+1, i sapo investuar!! Apartamenti me siperfaqe 68 m2, ndodhet ne katin e katert, izolim termik dhe akustik. Apartamenti organizohet nga korridori, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo arreduar ne menyre moderne dhe cilesore nga markat me te njohura ne treg, sistem ngrohje-ftohje .Ndricimi natyral eshte prezent ne cdo ambient te apartamentit.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni

Top Deal 0696733355

 

 

  • Lloji i Nderteses - 38
  • Meter - 68 m2
  • Dhoma - 1  
  • Numri i banjove - 1  
  • Mobiluar - Po  
  • Viti i Ndërtimit -  
  • Kati - 4  
  • Parking -