Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ambient me qera tek Myslym Shyri, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   312 views Property ID: 194

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 € I negociueshm


Jepet me qera Ambient Biznesi prane Myslym Shyri. Rreth 90m2 ,ambienti ka 2 hyrje si nga jasht pallatit dhe brenda.

📐 Sipërfaqe e ambientit 90 m2

🔘 Organizimi 🛋️ Ambient Open Space 🛁 1 wc

💶 Çmimi : 1000 €/Muaj

Detaje shtese

Property ID
194
Lloji i ndërtesës
Zyre
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po