Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shengjin, Shengjjn Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Lezhë   518 views Property ID: 85

Vendndodhja: Lezhë

Çmimi: 2 200 000 € I negociueshm


💥OKAZION💥

▶️ SHITET HOTEL

📌Prona ndodhet ne Bregdetin e Shengjini Pjese e zones turisitike te vendit Siperfaqe Trualli: 2200 m2 bruto Siperfaqe Ndertimi: 1600m2 Organizohet ne 6 Kate Të gjitha dhomat: 40, mundesi shtese kate; Ambientet jane te shperndara ne: Ambiente sherbimi Bar-Restorant ; Te gjitha Dhomat me Pamje nga Deti; Parking; Bar-Restorant verande Verore; Strukture ndihmese per plazhin; Prona eshte ne gjendje pune mbi 10 vite . Cilesi Sherbimi e kualifikuar; Klientele Nderkombetare. Ideuar mjedis funksional brenda të gjitha standardeve të shërbimit, komoditetin dhe sigurinë, duke i dhënë standart evropian . Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion kontaktoni Nr: 0697779555

Detaje shtese

Property ID
85
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
1600
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Mobiluar
Po