Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shiten ambiente Biznesi ne qender te Shkodres, Shkoder Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Shkodër   1,4K views Property ID: 480

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: 1 100 € I negociueshm


•Shiten ambiente biznesi me siperfaqe te ndryshme ne qender te qytetit te Shkodres. •Siperfaqet fillojne nga 40m2 deri ne 130m2. Mund dhe te bashkohen siperfaqet per biznese qe duan hapesira te medhaja. Zona ku ndodhen te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.

Detaje shtese

Property ID
480
Lloji i ndërtesës
Zyre
Size
130
Ndertes me kate
8
Kati
1
Ballkon
Jo
Ashensor
Po
Mobiluar
Po