Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet apartament me pamje nga deti 1+1, 📍 Shengjin, 30 m nga Deti, Shengjin, SHENGJIN Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Lezhë   451 views Property ID: 260

Vendndodhja: Lezhë

Çmimi: 108 700 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 2+1 Sip: 📐67.95 m²

📍Vendodhja ne ShengJin, 30 m nga deti

🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 108.700€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 68 m2 2 dhoma gjumi, sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite dhe me pamje fantastike nga bregdeti i shengjinit,

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso.

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
260
Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022