Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet SUPER Apartament tek Kompleksi Magnet, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   707 views Property ID: 219

Vendndodhja: Tirana

Rent: 206 000 € I negociueshm


Shitet Super Apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet!!! 📐 Siperfaqe e Shtepise 103m2

🔘 Organizimi ⤵️

-1 Sallon (+Kuzhine) -2 Dhoma Gjumi -2 WC -Ballkon -Parket -Sistem Multisplit -Filter Uji i instaluar -Garderobe -Ashensor -Disponon Certifikate Pronësie

📍 Vendodhja tek Kompleksi Magnet

💶 Cmimi : 206,000 € (i Diskutueshem)

Shitet Super Apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet!!! Ndërtim i vitit 2020, 2+1+2 Super i investuar ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe siperfaqe neto 103 m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne nje ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me ajrosje natyrale , nje dhome femijesh. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme,e shtruar me parket, ngrohje-ftohje me sistem multisplit,dritaret dhe vetrata dopio xham cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar me shume stil me materiale teper cilesore. Eshte i shtruar totalisht me parket,disponon filter qendror uji dhe nje garderobe.Orientimi nga jug lindja .Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet etj. Cmimi 206000 Euro (i diskutueshem) Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: 0696566644 Elton Gjoka

Detaje shtese

Property ID
219
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
103
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
2
Viti i Ndërtimit
2020
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po