Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

📍Shitet toke~te vilat Amerikane, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Toke & Parcela per Shitje   Tirana   450 views Property ID: 69

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 000 € I negociueshm


📍Shitet toke~te vilat Amerikane 📐Toka ka siperfaqe 866 m2.

📜Disponon hipoteke. 📌Toka ka koficent ndertimi. 📌Pranohet dhe klering. 📌Toka ndodhet te vilat Amerikane .

Per me shume detaje na kontaktoni! 💰 350.000 Euro ☎️ 0697779555