Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET AMBIENT KOMERCIAL DYQAN RRUGA SIRI KODRA, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   712 views Property ID: 112

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 237 000 € I negociueshm


Shitet Ambient komercial

📐 Siperfaqe 115m2

📍 Vendodhja afer bulevardi ri

🛁 1 wc

💶 Cmimi per Shitje 237.000 €

📌Ambienti eshte i Ideuar me mjedis funksional brenda të gjitha standardeve të shërbimit, komoditetin dhe sigurinë, afer rruges dhe i shfrytezueshem per biznese te ndryshme . Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info kontakt:0697779555

Detaje shtese

Property ID
112
Lloji i ndërtesës
Zyre
Size
115
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
3
Ballkon
Jo
Ashensor
Po
Mobiluar
Jo