Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ne Kombinat shtepi private + garazh, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   2,2K views Property ID: 142

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


Shitet shtëpi private 1 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 140 m2 si dhe garazh 50 m2 me sipërfaqe toke rreth 600 m2. Shtëpia shitet bosh e pa mobiluar dhe organizohet në 3 dhoma 4 × 4 ,korridor 3.5 × 7.5,dy banjo,një dhomë 6 × 4 dhe nje tjeter 2.6 × 5.5 Shtëpia ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe pranë kësaj zone kane filluar të ndërtohen dhe shumë pallate të reja. Komplet shtëpia është rinovuar me sistem kapot. Dokumentet e shtëpisë në proces legalizimi.

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po