Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 3+1 ne Shitje ne zonen e Xhamllikut, Tirane, Albania, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   492 views Property ID: 255

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 210 000 € I negociueshm


☄️ Shitet Apartament 3+1 ne Xhamllik☄️

📍 Rruga Xhanfize Keko, perballe karburant Kastrati,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe te pergjithshme 188m2 📐 Siperfaqe e brendshme 166m2

🏢 Kati 1 banim 🛌 3 Dhoma Gjumi 🛋️ Sallon 🛁 2 Tualete me ajrosje 🌃 2 Ballkone 🅿️ Vend Parkimi 📝 Me Certifikatë Pronësie me Hipotekë 📌Apartamenti Shitet i Mobiluar

💶 Cmimi 210.000 € (i diskutueshëm)

📌 Rezervoni takim tani per te pare pronen!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 166m2, dhe ndodhet ne katin e 1 banim te një pallati 6 katesh te mirëadministruar , organizohet nga korridori shpërndarës, 3 dhoma gjumi te kompletuara,2 ballkone,sallon i mobiluar ne menyre bashkekohore,kuzhina e vecuar nga salloni ,i shtruar totalisht me parket.

👍Mundësi e mirë strehimi dhe investimi sepse zona është lehtësisht e aksesueshme nga disa drejtime të qytetit të Tiranës, pranë së cilës ndodhen shkolla, institucione, spitale, supermarkete dhe shumë objekte të tjera të cilat janë një vlerë e shtuar në këtë apartament. 👍Per me shume informacion me kontaktoni!!

Detaje shtese

Property ID
255
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
166
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
6
Kati
1
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo
Viti i Ndërtimit
2013