Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 2+1,Kompleksi Turdiu, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   504 views Property ID: 156

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


Shitet Apartament 2+1 bosh. Apartamenti eshte termo dhe hidroizolim, punime extra,korniza gipsi,patinim,i shtruar me parket te cilesise se mire. Me pamje nga Jug-Perendimi

🔘 Organizimi ⤵️

📐 Siperfaqe e Shtepise totale 113.7m2.

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhina) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc (Me Dritare) 🌅 1 Ballkone

📍 Vendodhja Kompleksi Turdiu/ Tirane

💶 Cmimi : 130,000 €

Detaje shtese

Property ID
156
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
113.7
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022