Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Velipoja Grand Europa Resort ofron dhoma ditore, Shkoder Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1,6K views Property ID: 479

Vendndodhja: Tirana

Rent: 65 € I negociueshm


Velipoja Grand Europa Resort ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Duke ofruar një restorant, prona gjithashtu ka një tarracë, si dhe një sauna dhe një vaskë të nxehtë. Akomodimi përmban një klub për fëmijë, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në vendpushimin, çdo dhomë vjen me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Një mëngjes ofrohet çdo ditë në Velipoja Grand Europa Resort.

Mysafirët mund të shijojnë qendrën e spa dhe Wellness, të zhyten në pishinën e brendshme ose të kenë një lojë pingpong.

Duke folur anglisht dhe italisht, stafi është i gatshëm të ndihmojë në çdo kohë të ditës në recepsion.

Kalaja e Rozafës në Shkodër është 28 km nga akomodimi, ndërsa Liqeni i Shkodrës është 30 km larg. 💶Çmimi 65 eur/ nata

Detaje shtese

Property ID
479
Lloji i ndërtesës
Apartament
Ndertes me kate
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po