Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

JEPET VILE ME QIRA NE FARKE, Tirane Per Qera

1 muaj më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   272 views Property ID: 526

Vendndodhja: Tirana

Rent: 3 000 € I negociueshm


Vila ndodhet prane liqenit te Farkes, e pabanuar me pare Eshte e pershtatshme per zyra,/aktivitet biznesi C'mimi 3000 Euro

Vila ka 4 kate te cilat lidhen me shkalle te brendshme dhe kane nje organizim si me poshte : Kati 0 - organizohet nga 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, 1 tualet, verande te jashtme Kati 1 - organizohet nga 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 3 ballkone Kati 2 - organizohet nga 1 dhome ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone Kati 3 - organizohet nga 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone

Vila eshte e ndertuar me materiale shume cilesore, e shtruar me parket, izolim termik/akustik, sistem qendror chiller per ngrohje/ftohje etj. Ka 500 m2 oborr, vend parkimi per 6 makina E pajisur me sistem kamerash

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni 0696711100

Detaje shtese

Property ID
526
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
500
Dhoma
8
Numri i banjove
6
Ndertes me kate
4
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo