Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Todi Shkurti, Tirana Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   896 views Property ID: 149

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga Todi Shkurti,afer Kompleksit Grand.

📐 Sipërfaqe e Shtepise 70 m2

🔘 Organizimi ⤵️ 🌅 Kati 1 i nje vile 3 kateshe 🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhomë Gjumi 🛁 1 wc 🌅 I kompletuar

💶 Çmimi : 350 €/Muaj

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga Todi Shkurti afer Kompleksit Grand. I perbere nga nje dhome gjumi,divan kendor luksoz,tualet ,i shtruar me parket vendparkim dhe te gjitha elektroshtepiaket e reja.Ndodhet ne nje zone shume te qete e pershtashme per familjar!

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Viti i Ndërtimit
2010
Mobiluar
Po
Ballkon
Jo
Ashensor
Po