Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament Okazion per banim ose investim 2+1, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   592 views Property ID: 287

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 75 000 € I negociueshm


Shitet Apartament Okazion per banim ose investim 2+1 , kati 2, 80 m2 ne nje zone shume te kerkuar qe ofron te gjitha komoditetet dhe facelitetet e nevojshme !!!

📐 Siperfaqe e Shtepise 80 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga Ferit Xhajko 💶 Cmimi : 75,000€

Per info te metejshme kontakto nr cel :+355696733311

Detaje shtese

Property ID
287
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
80
Ndertes me kate
7
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo