Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Yzberisht,Prane Amerikan 3, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   646 views Property ID: 99

Vendndodhja: Tirana

Rent: 220 € I negociueshm


Jepet Kati 1 i një Shtëpie Private, ne zonën e Yzberishtit pranë Spitalit Amerikan 3. Ofrohet bosh por mund te mobilohet dhe ka cmim tjetër.

Detaje shtese

Property ID
99
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
2
Kati
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po