Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Toke tek Katund i Ri, Kashar, Tirane Per Shitje

1 vit mĂ« parĂ«   Toke & Parcela per Shitje   Tirana   559 views Property ID: 390

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 35 000 € I negociueshm


Shitet Toke tek Katund i Ri, Kashar

Shitet Toke Pemtore,ne fshatin Katund i Ri ,Njesia Administrative Kashar.Toka ze nje siperfaqe prej 400 m2 dhe prej 10 vjetesh eshte mbjell me ullinj.

đź“ťDisponon Certifikate te Rregullt Pronesie.

💶Cmimi 35.000 € (Cmimi eshte i diskutueshem)

đź‘ŤPer me shume informacion me kontaktoni !!