Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet apartament me pamje nga deti 2+1,, 📍 Shengjin, 100 m nga Deti,, shengjin Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   398 views Property ID: 263

Vendndodhja: Tirana

Rent: 105 000 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 2+1

📐Sipërfaqja e shtepise 104 m²

📍Vendndodhja ne Shëngjin, 100 m larg nga deti.

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 105.000€

*Apartamenti ka hapësira Te Bollshme!! Sipërfaqe neto 104 m2 2 dhoma gjumi, sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite dhe me pamje fantastike nga bregdeti i Shëngjinit,

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso.

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
263
Lloji i ndërtesës
Apartament
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po