Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Super Apartament Komod 1+1 me Qera tek Kopeshti Zologjik, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   334 views Property ID: 211

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 1+1 (+post parkimi) prane kopeshtit zologjik. I mobiluar ne menyre moderne. Zona te ofron qetesi dhe privatesi.

📐 Siperfaqe e Shtepise 60m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja prane Kopeshtit Zologjik

💶 Cmimi : 500 €

Detaje shtese

Property ID
211
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2015
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po