Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartament 2+1 Kompleksi Zirkon, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   447 views Property ID: 297

Vendndodhja: Tirana

Rent: 450 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 2+1 Kompleksi Zirkon dhe (post parkimi)

📐 Siperfaqe e Shtepise 88 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc

📍 Vendodhja : Kompleksi Zirkon

💶 Cmimi : 450 €

Agjent Kiljan Pecaj 0696544422

Detaje shtese

Property ID
297
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
88
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
2
Parking
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po