Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Vaso Pasha, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   486 views Property ID: 63

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 135 000 € I negociueshm


Shitet apartamenti i rinovuar dhe i mobiluar se fundmi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nga toka ne nje pallat te vjeter pa ashensor. Perbehet nga: 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kend gatimi, dy ballkone, nje depo dhe nje tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona eshte me e mira ne Tirane, prane sheshit Nene Tereza, Liqenit Artificial.

Detaje shtese

Property ID
63
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
85.2
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po