Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet per Banim ose Biznes, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   357 views Property ID: 451

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 145 000 € I negociueshm


Shitet Shtepi Private 1+1 Ideale Per Banim ose Investim afer Xhamllikut dhe afer Spitalit Nene Tereza

🔹️Xhamllik 📍

🔹️Organizimi⬇️ 🏢 1 Kateshe 🛏 1 Dhoma gjumi  🛋 1 Sallone 🍽 1 kuzhina 🚽 1 Tualet

💵 Cmimi 145.000 €

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
451
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
59
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo