Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 1+1 ne shitje, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   2,2K views Property ID: 355

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 55 000 € I negociueshm


Apartamenti ka siperfaqe totale 65.7 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 8 te pallatit me ashensor . Siperfaqe totale : 65.7 m² .

☄️Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht ☄️

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 65.7m2 🏢 Kati 8 banim 🛌 1 Dhome Gjumi 🛁 1 Tualet 🛋️ Sallon 🔇 Izolim Akustik 🌡️ Termoizolim 📌Apartamenti Shitet i Mobiluar si ne foto

💶 Cmimi 55.000 €

📞: 0696733399

Detaje shtese

Property ID
355
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
657
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
8
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2009