Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shengjin Qender, Shengjjn Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   433 views Property ID: 95

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 4 200 € I negociueshm


Jepet me Qera ILIRIA SKY Ne pedonalen e plazhit te shengjinit Diskoja ka siperfaqe 900m2 , ndar ne 2 kate nga 450 m2 secili, e arreduar , si ne foto. plus dhe 3 dhoma me pamje nga deti Cmimi:4200 euro/muaj ose 50000 euro viti Per te vizituar pronen na kontaktoni Cel:0697779555

Detaje shtese

Property ID
95
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
900
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Mobiluar
Po