Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me qera 2+1+2 prane Bar Artistit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   0,9K views Property ID: 473

Vendndodhja: Tirana

Rent: 450 € I negociueshm


Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete prane Bar Artistit. I sapo investuar dhe mobiluar totalisht. Parket dhe kondicioner ne cdo dhome. Kati 4 banimi ne pallat 9-katesh. Siperfaqe totale120 m² Organizohet ne: Koridor shperndares, Sallon te madh me ambjent ngrenie, 2 Dhoma Gjumi,2 Tualete,1 Ballkon te madh me dalje ne te treja dhomat dhe 1 Depo. Jepet si ne foto.

Detaje shtese

Property ID
473
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
120
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
4
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po