Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera 1+1 tek Qytet Studenti, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   554 views Property ID: 436

Vendndodhja: Tirana

Rent: 270 € I negociueshm


Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme Siperfaqja : 50m² Kuzhinen e plotsuar Koridor i madh Shtepia eshte private dhe e vecuar Me vend parkimi Shtepia survejohet me Kamera 24/7 Cmimi : 270 € / Muaj Adresa : Rruga Pjeter Budi Qytet Studenti

Per Info cell: +355696733311

Detaje shtese

Property ID
436
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
50
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo