Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Bulevardi Bajram Curri ( Brryli ), Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   473 views Property ID: 137

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Apartament ne Blv. Barjam Curri (berryli)

Kontrata - minimuni 1 vjecare.

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh, me ashensor. Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire

Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizore dhe i arreduar. Apartamenti ka: - 2 dhoma gjumi -2 banjo me dritare - 2 korridore -2 ballkone - guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne gjendjen qe shihen ne fotografi.

Qera mujore = 400 euro i pa diskutueshem

 

 

  • Lloji i Nderteses - 38
  • Meter - 100 m2
  • Dhoma - 2  
  • Numri i banjove - 2  
  • Mobiluar - Po  
  • Viti i Ndërtimit -  
  • Kati - 3  
  • Parking -