Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga e kavajes, tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   342 views Property ID: 145

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes,perball Delijorgjit.

📐 Siperfaqe e Shtepise 100 m2

🔘 Organizimi ⤵️ 🌅 Kati 5 me Ashensor 🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 I kompletuar

💶 Cmimi : 500 €/Muaj

Te Rruga e Kavajes ,Jepet me qera Super Apartament 2+1 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te një pallati te ri te mirëmbajtur me ashensor .Apartamenti ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe organizohet ne korridorin hyrës, sallonin e ndenjes , ambjenti i gatimit dhe ngrenies me vete ,dy dhoma gjumi, tualet. Apartamenti është i mobiluar ne stil klasik i orientuar nga lindja .Zona ne te cilën ndodhet është pike strategjike me dalje te shpejte ne unazën e re, ofron te gjitha facilitetet e mundshme për një jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare ToplDeal ne numrin 0696566644!!!

Detaje shtese

Property ID
145
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
100
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
7
Kati
5
Viti i Ndërtimit
2000
Mobiluar
Po
Ballkon
Jo
Ashensor
Po