Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera 1+1 tek Qytet Studenti, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   508 views Property ID: 385

Vendndodhja: Tirana

Rent: 280 € I negociueshm


Apartamenti ndodhet ne Lagjen Qytet Studenti. Ndodhet ne katin e dyte. Eshte i mobiluar me elektroshtepiake te blera se fundmi. Apartamenti eshte i ndare ne korridor, banjo, dhome gjumi dhe kuzhine. Eshte i pershtatshem per cifte apo studente deri ne 3 persona max.

📐 Siperfaqe e Shtepise 56 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️1 Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅1 Ballkon

📍 Vendodhja : Qytet Studenti

💶 Cmimi : 280€

Per info kontakto nr cell : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
385
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
56
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo