Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Super Apartament 3+1 tek Bulevardi Zogu i Pare, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   556 views Property ID: 461

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 270 000 € I negociueshm


Shitet Super Apartament ne Bulevardin Zogu i Pare , Apartamenti eshte arreduar ne menyre perfekte nga arkitekt dhe cdo gje eshte pothuajse e re perdorur pak kohe Ka 136 m2 sip te brendeshme pershtatur nga 2 dhoma gjumi ne 3 Disponon 1 banjo dhe 2 ballkone , njeri prej te cilit e ka pamjen nga bulevardi kryesor Instalimet elektrike dhe hidraulike jane bere nga fillimi dhe eshte instaluar bolier me sistem inverter ,gje qe zgjith dhe problemin e ujit te ngrohte non stop duke patur nje kapacitet prej 500 l me nje kosto minimale .

Cmimi : 270.000 €

Per info kontakto nr cell : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
461
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
136
Dhoma
3
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
14
Kati
12
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po