Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Disponojmë ambjente zyrash në shitje,, Downtown One, Tirane Per Shitje

4 muaj më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   837 views Property ID: 524

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: Na kontaktoni I negociueshm


Disponojmë ambiente zyrash në shitje, Downtown One.

📐Sipërfaqe 76.67 m2; 153.34 m2; 501.37 m²

🏙 Kati-+2 dhe +15

Recepsion i dedikuar biznesi. Hapësira të përshtatura sipas nevojave 8 ashensor të dedikuar. Sistem qendror ngrohje-ftohje-ventilim. Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Pjesë e një ndërtese multifunksionale e ndodhur në zemër të kryeqytetit e cila ofron apartamente elegante, zyra komode dhe ambiente komerciale moderne

 Për më shumë informacione kontaktoni: +355 69 67 111 00

Detaje shtese

Property ID
524
Lloji i ndërtesës
Zyre
Viti i Ndërtimit
2024
Ndertes me kate
1
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Mobiluar
Jo