Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament ne shitje ne Qerret, Kavaje, Qerret Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   787 views Property ID: 274

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 75 000 € I negociueshm


Apartament 1+1 ne shitje ne bregdetin e Qerretit, 100 m larg detit,ndertim i ri dhe cilesor ,sistem kapot ,izolim akustik dhe termik,apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte mobiluar kohet e fundit me markat me cilesore ne treg,investimi i brendshem arrin vleren e 8000€. Prona posedon police sigurimi per 10 vite. DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
274
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
65.6
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po