Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

đź‘‘Jepet apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisitđź‘‘ Per Qera

2 javĂ« mĂ« parĂ«   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   50 views Property ID: 558

Vendndodhja: Tirana

Rent: Na kontaktoni I negociueshm


đź‘‘Jepet apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisitđź‘‘

 

Organizimi:

âś…Sallon Ndenjie

âś…Ambient Gatimi + Ngrenie

âś…Dhome Gjumi

âś…1 Tualet

âś…1 Ballkon

 

đź‘ŚApartamenti eshte i mobiluar si ne foto me elektroshtepiaket dhe dhomen e gjumit

 

đź’°Cmimi: 550 Euro / muaj

 

📱Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione apo per nje vizite ne prone!

 

+355686214646

Detaje shtese

Size
80
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Mobiluar
Po