Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Pano Lula, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   490 views Property ID: 52

Vendndodhja: Tirana

Rent: 320 € I negociueshm


Jepet apartament me qera 2+1+2. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me mobilje te reja. Pallati eshte i ri i perfunduar ne vitin 2022,ndodhet ne katin e 3. Kompleksi perreth ka sherbimet kryesore si (Farmaci, Market te Madh, Bar etj). Apartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim e siper. Eshte zone e qete dhe lidhet direkt me Bulevardin Bajram Curri dhe me unazen Lindore te Farkes.

Detaje shtese

Property ID
52
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
98
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po