Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet apartament 1+1 me qera tek fusha e aviacionit, Tirane Per Qera

10 muaj më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1,4K views Property ID: 488

Vendndodhja: Tirana

Rent: 450 € I negociueshm


📐 Siperfaqe e apartamentit 69 m2 + 45 m2 verande

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhome Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : ish fusha e aviacionit

💶 Cmimi : 450€

Jepet me qera Super Apartament tek ish fusha e aviacionit- Siperfaqje brendshme 69 m2 - Sallon plot drite dhe arredimi i sapo bere -parket Apartamenti i pabanuar me pare.

Detaje shtese

Property ID
488
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
70
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2020
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po