Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

OKAZION,Mundesi Investimi. Shitet Apartament 3+1 ne Zonen e Freskut., Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   487 views Property ID: 147

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 73 000 € I negociueshm


Shitet Apartament i mobiluar. Shtepia eshte termo dhe hidroizolim. 2 Ballkone kane pamje qetesuese me gjelberim nga mali i Dajtit. Tualeti eshte me dritare dhe drite natyrale. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

🔘 Organizimi ⤵️

📐 Siperfaqe e Shtepise totale 107.8m2.

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhina) 🛏️ 3 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc (Me Dritare) 🌅 2 Ballkone

📍 Vendodhja Zona e Freskut / Tirane

💶 Cmimi : 73,000 €

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
107.8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po