Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera 1+1 ne astir, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   437 views Property ID: 359

Vendndodhja: Tirana

Rent: 300 € I negociueshm


Astir ,te Vila L,apartament me qera 1+1+ ballkon, i mobiluar. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2 dhe disponon keto ambjente: ambjenti i ndenjes dhe kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, 1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral ne cdo ambjent. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
359
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
70
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
6
Viti i Ndërtimit
2010
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po