Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Njesi Biznesi ne DON BOSCO, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   332 views Property ID: 329

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 189 000 € I negociueshm


☄️Shitet njesi sherbimi me Super Lokacion,ne rrugen Don Bosco☄️

📍 Rruga Don Bosco,Tirane .

Njesia ka nje siperfaqe totale prej 88.29 m2, e cila eshte e ndare ne 1 ambient te shfrytezueshem open space si dhe 1 tualet. Njesia ndodhet ne katin 0 afer rruges kryesore. Ambjenti shitet Bosh. Disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 189.000 € (i diskutueshem)

📌 Per me shume informacion na kontaktoni 📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
329
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Size
88.29
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo