Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Ndre Mjeda, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   661 views Property ID: 75

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


Jepet me qera Apartament 2+1 tek Kompleksi Kontankt ne zonen e 21 Dhjetorit. I mobiluar ne menyre moderne. Ka dhe nje parkim ne katin -1 brenda cmimit.

Detaje shtese

Property ID
75
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
80
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
11
Kati
5
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po