Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Prane Shkolles Eqrem Çabej, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   336 views Property ID: 140

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 € I negociueshm


Jepet ambient biznesi me qera afër shkollës Eqrem Cabej Ambienti është open space 70 m2 ,me 2 fasada xhami te përshtatshme për reklamim ,banjo .Pallati është i ri dhe ndodhet ne nje zone te kërkuar për investim,i përshtatshem per bar kafe ,furre buke,pasticeri ,agjensi.

Cmimi 500 Euro (Neto) ,Jepet për afat te gjate.

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po