Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet apartament 2+1, 📍Ne Don Bosko, 💶 çmimi 118.500€, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   498 views Property ID: 229

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 118 500 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 2+1 Sip: 📐94.75 m² 📍Vendodhja ne Don Bosko, TIRANE

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 118.500€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 94.75 m2 2 dhoma gjumi, sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso. 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
229
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
94.75
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
8
Kati
2
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2023