Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Vace zela, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   562 views Property ID: 74

Vendndodhja: Tirana

Rent: 430 € I negociueshm


Jepet me qera 130 m katror 3+1+2. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar ,ka vetem kundrabufene dhe njeren nga dhomat te mobiluar,ndodhet ne katin e 4 pa ashensor .Cmimi 430 euro muaj i diskutueshem.

Detaje shtese

Property ID
74
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
130
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po